• Anasayfa
 • HABERLER
  • Sokakta mücadele, sandıkta HDP!

   Sokakta mücadele, sandıkta HDP!

   Bizler bugün en önemli işimizin, “HDP barajı geçer mi geçmez mi” diye zar atmak değil, HDP’nin barajı geçmesi için atılması gereken adımlara yoğunlaşmak olduğunu düşünüyoruz.

   Şimdi barajı aşma, başka bir Türkiye’nin kuruluşu için mücadele etme zamanıdır.

   Bilgi için: DSİP Seçim Kampanyası

 • DESTEKLEDİĞİMİZ YAYINLAR
 • DESTEKLEDİĞİMİZ KAMPANYALAR
 • KÜTÜPHANE
 • LİNKLER
 • VİDEOLAR

Cts02242018

Son güncellemePz, 21 Oca 2018

Back DESTEKLEDİĞİMİZ KAMPANYALAR DİĞER Katil Putin, Suriye'den defol!

DİĞER

Katil Putin, Suriye'den defol!

Suriye Halkının Yanındayız Platformu bugün İstanbul'da İstiklal Caddesi üzerindeki Rus Konsolosluğu önünde bir basın açıklaması yaparak, Suriye Devrimi'ni ezmek için on binlerce kişiyi öldüren, tutuklayan ve işkencelerden geçiren Baas rejimine destek veren Rusya'nın lideri Vladimir Putin'i protesto etti.

"Katil Putin, Suriye'den defol!" pankartı arkasında buluşan ve "Katil Esad" ve "Suriyeli sığınmacılar kardeşimizdir" dövizleri taşıyan platform aktivistleri adına basın açıklamasını Özge Pehlivan okudu.

Suriye'de çocukların ve komşu ülkelere sığınan mültecilerin kışın bu dondurucu soğuğunda yalın ayak dolaştığını hatırlatan, Suriye halkının kıtlık sebebiyle bekledikleri ekmek kuyruklarında bombalandıklarını vurgulayan Pehlivan, "Suriye halkı tam iki yıldır zalim bir diktatöre karşı direniyor. Bugün bu diktatörlüğe destek verenler, yarın dâhil oldukları bu insanlık suçu karşısında utanacaklar. Çünkü Suriye halkı canıyla, malıyla, elindeki her şeyle direnmeye devam edecek" dedi.

"Bizler Suriye halkının yanındayız" diyen Suriye Halkının Yanındayız Platformu, Putin başta olmak üzere zalim Baas rejimine destek olan herkese "Suriye'den elinizi çekin" dedi.

TEMEL FİKİRLERİMİZ

ONLAR YÜZDE 1
BİZ YÜZDE 99'UZ

KÜTÜPHANE

DSİP Broşürü
BROŞÜRLER - KİTAPLAR

İLETİŞİM ADRESLERİ

DSİP ÖRGÜTLERİ -
ANTİKAPİTALİST ÖĞRENCİLER

FOTO GALERİ

KOŞ, ARKANDA ESKİ DÜNYA VAR

BİZİ TAKİP EDİN

DSİP'i Facebook'ta takip edin Facebook
DSİP'i Twitter'da takip edin Twitter
DSİP'i Youtube'da takip edin YouTube
feedburner Feedburner
DSİP'i RSS'den takip edin RSS